مقالات

نکات اولیه خرید آسانسور

نحوه کارکرد آسانسور ها

شاید شما هم قصد خرید آسانسور را داشته باشید اما امروزه خرید آسانسور برای هر ساختمانی که دارای چند طبقه می باشد امری بسیار مهم و ضروری است . آسانسوری که شما قصد خرید آن را دارید باید استاندارد های روز خریداری شود .  امروزه در ساختمان هایی که از دو طبقه یا حتی سه طبقه بیشتر هستند می توان شاهد آسانسور که در آنها نصب شده بود . آسانسور ها نقش مهمی در جابجایی افراد یا حمل و نقل اجسام نسبتاً سنگین دارند که می توانند بسیاری از کارها را برای ما به طور چشمگیری راحت سازند همچنین در صرفه جویی وقت و زمان آسانسور ها به ما کمک شایانی می کنند.

حتما به این نکته دقت داشته باشید که هر یک از این سیستم ها خصوصیت های منحصر به فرد خودشان را دارند و برای هر شرایطی مناسب نیستند. از این رو باید شرایط کاربری و مشخصات اولیه آسانسور ازقبیل ظرفیت، سرعت، ترافیک، تعداد توقف و … مشخص نمایید. و در رابطه با بهترین نوع آسانسور با توجه به ویژگی های یاد شده ضمن مشورت با کارشناسان ما در گروه صنعتی بیات، مطالعه و بررسی های لازم را بعمل آورید. برای مثال، اگر یک ساختمان اداری با هفت ایستگاه در دست بررسی است، احتمالا باید سیستم های کششی را مورد بررسی قرار دهید. و دور سیستم های هیدرولیک را خط بکشید. ولی اگر یک آسانسور خودروبر برای جابجایی بین دو طبقه پارکینگ مورد نظر است، قبل از هرچیز باید به آسانسور هیدرولیک فکر کنید.برخی از مواقع انتخاب نوع سیستم آسانسور پیچیده می شود. شرایطی را در نظر بگیرید که هم آسانسور هیدرولیک و هم آسانسور کششی به خوبی عمل می کنند. هر دو سیستم واحد شرایط لازم هتسند و می توانند سرویس دهی خوبی داشته باشند. در اینجا باید سایر پارامترها مورد توجه قرار گیرد. به طور مثال می دانیم که آسانسور هیدرولیک نیازی به اتاقک موتور خانه در بالای ساختمان ندارد. اگر این موضوع برای سازندگان ساختمان از نظر هزینه و فضا اهمیت داشته باشد آسانسور هیدرولیک یک امتیاز برای خود ذخیره می کند.

گروه صنعتی بیات، تمامی مراحل ساخت و طراحی این گونه از بالا بر ها را مانند بالابر هیدرولیکی یا بالابر خانگی از ابتدا تا مرحله نصب و برسی محیط برای نصب، همچنین مراحل سرویس و یا تعمیرات نیز توسط کارشناسان مجرب ما در گروه صنعتی بیات انجام می شود. به علاوه، مشاوران ما در گروه صنعتی بیات نیز آماده پاسخ گویی همه روزه به سوالات شما، اراعه مشاوره و راه نمایی به صورت رایگان برای خرید بالا بر هستند. شما می توانید در فضای مجازی نیز صفحات ما را دنبال کنید: تلگرام ، اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *