مقالات

فروشگاه های سوپرمارکت سطح شهر

فروشگاه های سوپرمارکت سطح شهر

شاید بیشترین مغازه هایی که در سطح شهر وجود دارند فروشگاه هایی باشند که روزانه همه ما خرید های روزمره مان را از آن ها می خریم و روزانه مشتری های زیادی از هر محل به نزدیک ترین فروشگاه یا سوپرمارکت خود می روند و خرید های روزانه شان را از این مغازه ها انجام می دهند. در این مغازه ها محصولات به گونه ای چیده شده که خود مشتری بتواند به محصولات دسترسی داشته باشد و هر چیزی که به آن نیاز دارد را به راحتی انتخاب و خریداری کند. به این نوع چیدمان به اصطلاح چیدمان سلف سرویس نیز گفته می شود که به این معناست که مشتری خودش به خودش سرویس دهد. در این مغازه ها که در تمام شهر دیده می شوند محصولاتی فروخته می شود که نیاز ما انسان ها را براورده کند. برای مثال مقدار زیادی از محصولات فروش گاه را محصولات خوراکی پوشش می دهد و مقدار دیگری از این محصولات، مواردی هستند که به نسبت دیگر محصولات، بیشتر مورد نیاز ما قرار می گیرد.

سوپر مارکت ها در واقع همان بقالی های سنتی موجود در سطح شهر هستند اما تفاوت این فروشگاه ها با بقالی این است که فروش گاه ها فضای بیشتر و بزرگ تری نسبت به بقالی ها دارند از این رو قاعدتا فروشگاه محصولات بیشتری را هم می تواند اراعه دهد. همچنین امروزه فروشگاه ها با تخفیف هایی که بر روی محصولاتشان قرار می دهند باعث شده تا مشتری های بیشتری را به خود جذب کنند و مردم خرید های کلی و زیاد خودشان را اکثرا از فروشگاه ها تهیه می نمایند.

محصولاتی که در فروشگاه ها به فروش می رود معمولا خوراکی و در اکثر آن محصولات، محصولاتی مصرفی هستند. برای مثال محصولات غذایی مثل روغن، ماکارونی، خوراکی جات همانند چیپس و پفک و محصولات غیر خوراکی و مصرفی همانند: شوینده ها و لوازم بهداشتی هستند که در این مغازه ها به فروش می رسند.

اما در برخی از این فروش گاه ها به علت بزرگی و داشتن مقدار زیادی مشتری نیاز به انبار است تا محصولات در آن جا نگهداری شوند. اما در بسیاری از این فروشگاه ها، انبار در طبقه ای دیگر از فروشگاه قرار دارد. از این رو جابجایی محصولات به فروشگاه شاید کاری سخت و دشوار به نظر برسد اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی دیگر نیازی به انجام کار های سخت مثل جابجایی محصولات به وسیه پله و یا کار هایی از این قبیل نیست.

ابزاری کار آمد و کاربردی به کمک ما می آید تا کار ها را برای ما راحت تر کند. در این موارد با استفاده از بالابر فروشگاهی کار جابجایی محصولات بسیار راحت تری خواهد شد.

گروه صنعتی بیات، تمامی مراحل ساخت و طراحی این گونه از بالا بر ها را از ابتدا تا مرحله نصب و برسی محیط برای نصب، همچنین مراحل سرویس و یا تعمیرات نیز توسط کارشناسان مجرب ما در گروه صنعتی بیات انجام می شود. به علاوه، مشاوران ما در گروه صنعتی بیات نیز آماده پاسخ گویی همه روزه به سوالات شما، اراعه مشاوره و راه نمایی به صورت رایگان برای خرید بالا بر هستند. شما می توانید در فضای مجازی نیز صفحات ما را دنبال کنید: تلگرام ، اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *