مقالات

تعمیر گاه های خودرو در تهران

تعمیرگاه های خودرو سطح شهر

امروزه در سر تا سر شهر در هر جایی از کشور که باشید با جستجویی ساده در سطح شهر می توانید تعمیر گاه های خودرو و اتومبیل زیادی را پیدا کنید. این تعمیر گاه ها برای ماشین های شما همانند بیمارستان، کلینیک و یا درمانگاه ها باشد زیرا که هر موقع که خودروی شما دچار مشکل شود این تعمیر گاه ها هستند که به داد شما خواهند رسید و خودروی شما را از آن وضع نجات خواهد داد.

ماشین خودتان را یک مریض یا بیمار تصور کنید، آن ها هم نیاز به برسی و تعمیرات دارند، همان گونه که ما انسان ها به این مورد نیاز مند هستیم از این رو مکان هایی در سطح شهر برای این کار به وجود آمدند تا این خدمات و سرویس ها را برای خودرو های ما اراعه دهند.

بله، همان طور که متوجه شدید تعمیر گاه ها مکانی جهت تعمیر خودرو های شما می باشند که شما می توانید با مراجعه به این مراکز یا مغازه ها ماشین خودتان را به یک فرد تکنسین یا کارشناسی مجرب بسپارید تا همه کار هایی که لازم است شما ماشینی بی نقص و مطمعن داشته باشید را برای شما انجام دهد.

این مغازه ها در سطح شهر معمولا فضای نسبتا بزرگی دارند زیرا باید بتوانند چندین ماشین را جهت تعمیرات در خود جای دهند. تعمیر گاه های سطح شهر نسبت به بزرگی و فضایی که دارند می توانند در هر بخش خدمتی را اراعه دهند برای مثال در قسمتی صاف کاری خودرو انجام می شود و در سمت دیگری فردی در حال کار بر روی موتور ماشین است. پس در هر تعمیر گاه خدمات به خصوصی اراعه داده می شود.

در ادامه چند خدمات را با یک دیگر برسی می کنیم:

صاف کاری خودرو، تعمیرات ماشین، نقاشی ماشین به صورت حرفه ای، خدمات جلو بندی، تعمیرات موتور، تعویض روغن خودرو، آپاراتی و پنچر گیری چرخ ها، عیب یابی و دیاگ خودرو و در آخر فروش لوازم یدکی خودرو از خدماتی هستند که در یک تعمیر گاه اتومبیل اراعه می شود.

اما در هر تعمیر گاهی، ابزاری نیست هستند که به کمک تعمیر کار ها و تکنسین ها می آیند تا کارشان را راحت تر کند از این رو به انجام کارشان سرعت ببخشد. از این رو یکی از مهم ترین ابزار ها که از اهمیت بسیار بالایی بر خوردار است و امروزه در اکثر تعمیر گاه ها مورد استفاده قرار می گیرد بالا بر ها همانند بالابر هیدرولیکی هستند. همان طور که گفتیم بالابر خودرو نقش موثری در تعمیر گاه ها دارد و فضای زیادی را در مغازه تعمیر گاه صرفه جویی می کند زیرا دیگر با نصب این بالا بر نیازی به داشتن چال تعمیر گاه نیست همچنین اتومبیل را در ارتفاعی دل خواه و تعیین شده قرار می دهد تا کار برای تعمیر راحت تر باشد.

گروه صنعتی بیات، تمامی مراحل ساخت و طراحی این گونه از بالا بر ها را از ابتدا تا مرحله نصب و برسی محیط برای نصب، همچنین مراحل سرویس و یا تعمیرات نیز توسط کارشناسان مجرب ما در گروه صنعتی بیات انجام می شود. به علاوه، مشاوران ما در گروه صنعتی بیات نیز آماده پاسخ گویی همه روزه به سوالات شما، اراعه مشاوره و راه نمایی به صورت رایگان برای خرید بالا بر هستند. شما می توانید در فضای مجازی نیز صفحات ما را دنبال کنید: تلگرام ، اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *