مقالات

بالابر ارزان

فروش بالابر در تهران و کرج

بالابر وسیله ای است برای بالا و پایین بردن هر نوع وسیله یا اشخاصی به ارتفاع بالا تر یا پایین تر به ساده ترین روش ممکن.
گروه صنعتی بیات با تجربه ۱۶ سال کاری یکی از بهترین ارائه دهنده های انواع بالا بر های هیدرولیکی با بیمه و گارانتی معتبر در سطح کشور است که در همه ابعاد، اندازه و در مدل های مختلف مورد نیاز مشتریان عرضه می کند.
تیم مهندسین بیات در تلاش است تا با به کارگیری ابزار و ماشین‌ آلات پیشرفته و تجهیزات روز آمد نیاز ها و خواسته‌ های مشتریان در گروه‌ های مختلف کارخانه‌جات بزرگ صنعتی، مصرف‌ کنندگان و تولید کنندگان شناسایی و رفع کند.

تیم حرفه‌ای بیات با به کارگیری مهندسین متخصص داخلی، کارکنان و کارشناسان متعهد و فعال توانسته است محصول جدیدی را با نام خودرو بر هیدرولیکی (انتقال سطح) را نیز روانه بازار نماید.

بالابر هیدرولیکی چیست؟ و یا مزایا و کاربرد آن چیست؟

اگر قصد این را دارید که یک بالا بر با کیفیت و پرکاربرد تهیه کنید در ادامه با ما همراه باشید تا با سعی خود اطلاعات شما را افزایش دهیم و یا میتوانید با زدن بر روی بالابر هیدرولیکی با مشاورین مطرح ما در گروه صنعتی بیات ارتباط برقرار کنید و هر سوالی که مدنظر دارید با خیالی آسوده از آن ها بپرسید.

بالابر هیدرولیکی

انواع بالابر هیدرولیکیه

مزیت نصب بالابر ها

شاید اکثر مردم بر این باور هستند که بالا بر هیدرولیکی فقط همان بالا بر های موجود در مغازه ها باشد ولی این نوع بالا بر ها فقط یک دسته از آن ها است و دارای تفاوت های زیادی هستند.
بالا بر های هیدرولیکی عموما در بازار ها میان صاحبان مغازه دار ها، فروشگاه ها، انبار دار ها یا برای ساختمان های تجاری و مسکونی بسیار پرطرفدار می باشد. به طوری که یکی از پرفروش ترین بالا بر ها در دنیا نیز می باشد.

کاربرد های بالابر هیدرولیکی

  • استفاده در ساختمان ها به عنوان باربر و یا نفربر
  • استفاده در مغازه ها و یا فروشگاه ها به عنوان نفربر و بالا بر هیدرولیکی
  • استفاده به شکل های مختلف در کارگاه ها و واحد ها صنعتی
  • استفاده در جرثقیل ها
  • استفاده به عنوان خودروبر هیدرولیکی

مزایای بالابر هیدرولیکی

  • دارای ایمنی بسیار بالایی برای سرنشینان و یا کالا ها هستند
  • نصب و راه اندازی بسیار سریع و راحتی دارند
  • قیمت بسیار مناسبی دارند نسبت به کارایی بالایی که انجام می دهند
  • هزینه نصب بسیار پایین
  • دارای تنوع بسیار زیادی هستند

بالابر خانگی

بالابر خانگی یکی از پر طرفدار ترین انواع بالا بر ها به حساب می‌آید. با گسترش زندگی های آپارتمانی و ساختن متعدد ساختمان های مسکونی بالابر خانگی متقاضیان بسیاری پیدا کرد و روز به روز گسترش یافت. با پیدایش این ساختمان ها و زندگی آپارتمانی آسانسور ها ساخته شدند که افراد را از طبقه ای به طبقه دیگر انتقال می دادند ولی بالا بر خانگی متفاوت است. بالابر خانگی برای حمل افراد و یا کالایی در یک خانه می باشد.
پس با توجه به این تفاوت نباید آن ها را با آسانسور ها اشتباه گرفت.

کاربرد بالابر خانگی

بالا بر های خانگی عموما برای سالمندان، معلولین و یا کسانی که حرکت کردن برای آن ها مشکل است و نیاز به کمک دارند مورد استفاده قرار می گیرد.
برای مثال می توان گفت که بالابر هایی که رو به روی خانه نصب می شود یک نوع بالابر است که می تواند از درب ورودی منزل به فاصله خیابان تا داخل منزل قرار بگیرد و این نوع بالا بر ها در آپارتمان های زیر چهار طبقه مورد استفاده قرار می گیرند.

انواع بالابر خانگی

بالابر خانگی شیشه‌ ای

این نوع بالا بر به وسیله شیشه ساخته شده است و همه دیواره های آن شفاف هستند و به همین دلیل می توان داخل آن را مشاهده کرد و از لحاظ ظاهری می تواند به زیبایی خانه بیافزاید. در کنار همه جذابیت ها و زیبایی که دارد این نوع بالابر ها از امنیت زیادی هم برخوردار هستند.

بالابر خانگی متحرک

این نوع بالا بر ها برای ساختمان هایی که یک تا چهار طبقه دارند استفاده می شود.
می توانید برای اطلاع از قیمت، دریافت مشاوره و یا انجام سفارش از طریق همین سایت یعنی گروه صنعتی بیات اقدام کنید تا کارشناسان و متخصصین مطرح ما در این حوزه به شما در رفع نیاز های خود کمک کنند.

بالابر خانگی هیدرولیکی

بالابر های هیدرولیکی یکی از پرفروش ترین ها در انواع مدل های خانگی می باشد. این مدل به نحوی ساخته شده است که در کنار استفاده راحتی که می توان از آن ها کرد از امنیت بالایی نیز برخوردار هستند که این سبب شده است که نه تنها در منازل بلکه در انواع فروشگاه ها و مغازه ها و … مورد استفاده قرار گیرد.

بالابر صنعتی

از بالابر صنعتی در محیط های صنعتی و کارگاهی و کارخانه جات برای جا به جایی وسایل و بارهای سنگین تر استفاده می شود. بالابر های صنعتی به ما کمک می کند تا حمل بار برای ما بسیار آسان تر شود. از این بالا بر ها برای جا به جایی افراد و یا اجسام و کالا های مورد نظر استفاده می شود.در اصل کار بالابر ها جا به جایی یک جسمی از جایی به جای دیگر است که بالابر صنعتی نمونه ای از این بالابر ها است.

این بالابر های صنعتی دسترسی ما را به ارتفاعات خیلی بالاتر بسیار آسان می کند و می توانیم یک جسم یا فردی را از بالاترین ارتفاع به پایین بیاوریم و یا بالعکس و همچنین به دلیل مقاومت بالا کار ما برای جا به جایی اجسام سنگین را آسان تر می کند. بالا بر های صنعتی هم نوع متحرک دارند و هم نوع ثابت که برای حمل بار است.

بالابر های صنعتی دو نوع دارند، بالابر های صنعتی ثابت که بر روی دیوار نصب می شوند و برای جا به جایی بار و افراد در کارگاه ها و انبار ها و محیط های مسکونی و تجاری استفاده می شود. بالا بر های صنعتی تا ارتفاع 21 متر قابل سفارش است و در ظرفیت های مختلف تقسیم بندی شده اند.

انواع بالابر صنعتی

انواع متفاوتی از بالابر های صنعتی در بازار وجود دارد که در ادامه مقاله به بعضی از آن ها اشاره و بررسی خواهیم کرد. بالا بر ها با انواع متفاوت مکانیزم تولید می شود و به نوع کاربردی که مشتری نیاز دارد طراحی می شوند.

بالابر های صنعتی ثابت

این بالا بر های ثابت عمدتا در خطوط تولید، انبار ها و … برای جا به جایی بار ها و کالا های سنگین، خودرو و هم سطح سازی کاربرد بسیار دارند.

بالابر های نفر بر صنعتی

این مدل از بالا بر ها بیشتر در ارتفاعات بالا استفاده می شود. این مدل از نفر بر می تواند افراد را از ی سطحی به بالا می برد تا آن جا به کار خود برسند. همچنین برای هر ارتفاعی سفارشی ساخته می شود و هر طوری که مشتری بخواهد تولید می شود.

بالابر های سیار صنعتی

این نوع از بالا بر های صنعتی که در کارخانجات و صنایع بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد و کاربرد های آن صنعتی می باشد و دارای چرخ های متحرک در زیر آن می باشد، ارتفاع های متفاوتی دارند و برای هر کاربردی که مشتری نیاز داشته باشد انتخاب می شوند. جهت انتقال بار و نفر، کار در ارتفاع، ساختمان ها، رنگ آمیزی و … کاربرد دارد.

بالابر خودرو

تعمیرگاه های خودرو سطح شهر

امروزه با پیشرفت روز افزون تکنولوژی، ما می توانیم خودرو های بسیاری را در خیابان ها و در دست انسان ها مشاهده نماییم. معمولا ما برای راحت تر شدن کار ها و آسانی هرچه بیشتر در زندگی از این ماشین ها استفاده می نماییم. کار های ما به گونه ای پیش می رود که انجام آن ها در کوتاه ترین زمان ممکن و نیرو صرفه جویی خواهد شد. بالابر خودرو یکی از دست آورد های بشر می باشد که مناسب برای تعمیر گاه ها و یا حتی کارواش ها برای سرویس و تعمیرات خودرو در امنیت بالا و ارتفاع دلخواه است. بالا بر ها به علاوه ایمنی در بالا بردن خودرو ها، تعمیر گاه و یا مغازه شما را بی نیاز از چاله مکانیکی می کند. زیرا ماشین را به بالا می برد و کار روی ماشین را بسیار ساده تر خواهد کرد و دیگر نیازی نیست چال ایجاد شود. این جک را می توان به راحتی جابجا نیز کرد و در هر مکان دیگری می تونین از آن استفاده کنید.

هچنین گروه صنعتی بیات در طراحی ، ساخت، نصب و راه اندازی هر گونه بالا بری فعالیت دارد از جمله بالا بر خودرو. شما می توانید برای ثبت سفارش یا دریافت مشاوره قبل از سفارش و خرید بال ابر با مشاورین ما در گروه صنعتی بیات در ارتباط باشید. برای دریافت آخرین قیمت های بالا بر ها به خصوص بالابر خودرو نیز می توانید با ما در تماس باشید.

امروزه برای حرکتی عمودی برای خودرو ها و وسایل نقلیه بین طبقات ساختمان بالا بر خودرو طراحی و ساخته شده تا کار ها را به راحتی برای ما انجام دهد و یا در تعمیرگاه های سطح شهر و مکان هایی که به انتقال خودرو به ارتفاعی بالا تر نیاز می باشد مورد استفاده قرار خواهد گرفت. بالابر خودرو دارای انواع متفاوتی است که بسته به نیاز افراد و یا استفاده ای که از آن می شود متنوع است. همچنین کار اصلی همه ی بالا بر ها قرار دادن خودرو در ارتفاعی خاص و مشخص و یا جا به جایی آن در بین طبقات است. به طور مثال از جک بالا بر خودرو در بیشتر تعمیر گاه های سطح شهر برای بررسی خودرو مورد استفاده قرار خواهد گرفت. از طرفی دیگر امروزه به دلیل کمبود جا در پارکینگ ها و صرفه جویی از فضایی که در پارکینگ ها موجود است، از این بالا بر ها برای جبران جا های خالی استفاده خواهد شد. پس این امر مخصوصا در سازه های مسکونی با تعداد خانوار بالا ممکن است پر کاربرد باشد.

انواع بالابر خودرو

بالابر خودرو هیدرولیکی
بالابر خودرو تعمیرگاهی
بالابر خودرو پارکینگی

برای داشتن اطلاعات قیمت و یا هر سوالی که مد نظر شماست می توانید با کارشناسان و متخصصین ما در این حوزه در ارتباط برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *